Home Tag "shkendije mujaj"

Heq gjithçka veç armëve, Shkëndije Mujaj “përvëlon” rrjetin

0
Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, kryesisht për hiret e saj, që nuk i fsheh edhe publikisht. Shkëndija së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar disa fotografi, ku vë në pah gjoksin e saj bombastik të mbuluar vetëm me fishekë të kalibrit të rëndë. E cilësuar dhe si Kim […]

Zhvishet Shkëndije Mujaj, “e kall” rrjetin me fotot provokuese

0
Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj prej disa kohësh i kishte lënë mënjanë fotot ku ekspozohej thuajse e zhveshur fizikisht. Por ajo së fundmi ka ndezur rrjetet sociale me disa foto të postuara në Instastory. Shkëndija shfaqet vetëm me të brendshme duke treguar qartësisht format e saj trupore. Ajo ka ngjallur reagime të shumta dhe adhuruesit […]

Zhvishet sërish, Shkëndije Mujaj

0
Prej disa kohësh ajo shprehu distancimin nga fotot provokuese. Por Shkëndije Mujaj duket se sërish i është kthyer këtyre lloj fotografive. Ka korrur një sukses të paimagjinueshëm me fotot gjysmë nudo. Në to Shkëndija merr shumë pëlqime e komente nga më të ndryshmet, padyshim falë formave të saj të bollshme. Edhe në imazhet e fundit që e ka postuar […]