Home ShowBiz 100 milionë klikime, Sabiani, Marseli dhe Shkëndije Mujaj kapin shifrën marramendëse me ‘Show Biz’
100 milionë klikime, Sabiani, Marseli dhe Shkëndije Mujaj kapin shifrën marramendëse me ‘Show Biz’
0

100 milionë klikime, Sabiani, Marseli dhe Shkëndije Mujaj kapin shifrën marramendëse me ‘Show Biz’

0
0

Sabiani, Marseli dhe Shkëndija Mujaj, do të mbahen mend gjatë për bashkëpunimin e tyre në këngën “Show Biz”.

Ndoshta nuk e mendonin, por kënga e tyre së fundmi ka arritur mbi 100 milionë klikime në You Tube dhe mbetet ende një nga më të pëlqyerat.

Kënga e cila është mjaft ritmike dhe krijon një atmosferë festive është dëgjuar dhe vijon të dëgjohet në shumë ambiente ku festohet, pasi siç e thonë edhe këngëtarët “Na bëjna show”.

Ashtu siç edhe titulli, treshja e famshme, realizoi një show të vërtetë në këtë projekt dhe gjithmonë puna e mirë shpërblehet me pëlqyeshmërinë e lartë nga publiku.

Nën një muzikë dhe tekst të veçantë dhe një interpretim të shkëlqyer të Sabianit, Marselit dhe Shkëndijes, erdhi një klip, i cili nuk mund të mos ishte i suksesshëm.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=JQwVQoC3mxE&feature=youtu.be