Home Tag "Shpati"

Nuk është Shpati, dashuria e vërtetë ka vetëm një imazh për Selvije Jaon

0
Selvije Jao është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo ndan shpesh momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale me Shpatin dhe të birin. Së fundmi krahas pozave të këndshme me të voglin e saj Roel shkruan: ‘Si duket dashuria e vërtetë’. Linku: https://www.instagram.com/p/Cd3ZU1ysZJL/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cd3ZU1ysZJL/

A do të ketë djali i Shpatit Instagram, e ëma jep përgjigjien epike

0
Hapja e llogarive të Instagramit për fëmijë është kthyer në një trend për pjesën më të madhe të estradës. Një ndikim të madh kanë marrë dhe qytetarët e thjeshtë. Së fundmi ndjekësit janë bërë kurioz për të ditur nëse djali i Shpatit dhe Selvijes do të ketë Instagram. E ëma ka dhënë një përgjigjie epike […]

Pas lindjes së djalit vjen dasma, Shpat Kasapi zbulon planet

0
Shpat Kasapi dhe Selvija pak ditë më parë u bekuan me ardhjen në jetë të djalit Roel. Së fundmi Shpati ka qenë i ftuar në Prive ku ka zbuluar më shumë detaje. Këngëtari tregoi se është një miksim i babait tradicional dhe moderrn. Për sa i përket planeve të dasmës, ai tha se shumë shpejt […]