Home Tag "shume seksi"

Kida ngre temperaturat, e veshur me bikini dhe në super formë

0
Kida di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe është shumë produktive në tregun muzikor shqiptar. Shumë e ndjekur në Instagram, Kida vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria. Së fundmi këngëtarja ka zbuluar se ndodhet më pushime në një resort luksoz dhe nuk ka nguruar aspak që të ndajë foto, ku shfaqet shumë në formë. […]

Chloe Khan e papërballueshme në Dudai

0
Chloe Khan ka qenë duke punuar edhe për festën e Vitit të ri, por nuk është ndier keq për këtë. Ish anëtarja e Celebrity Big Brother ka qenë duke punuar shumë në Dubai, ku ka pozuar në bikini për fotosesione. 26 vjeçarja është shfaqur tejet seksi në kostumin bardhë dhe me një print të kafshëve, […]

Albana Osmani merr një kompliment për tu mbajtur mend gjithë jetën

0
Një nga moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare, Albana Osmani, si gjithmonë në çdo dalje mahnit me sharmin e saj. Ajo është mjaft aktive në ekrane e jo më pak në rrjete sociale. Në një foto të fundit që ka publikuar në rrjete sociale shfaqet tepër seksi dhe fine, e veshur me të zeza. Sigurisht ka shumë […]