Home ShowBiz Anastasia thyen çdo limit, femra më seksi që mund t’iu zënë sytë. E dëshmon me këtë video
Anastasia thyen çdo limit, femra më seksi që mund t’iu zënë sytë. E dëshmon me këtë video
0

Anastasia thyen çdo limit, femra më seksi që mund t’iu zënë sytë. E dëshmon me këtë video

0
0

Ajo cilësohet si një nga femrat më provokuese në rrjetet sociale. Flasim për modelen e njohur Anastasia Kvitko, e cila në çdo paraqitje të saj ekspozon asetet bombastike nga të cilat dhe u bë e njohur.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, modelja shfaqet mjaft bombastike duke mos i lënë vend imagjinatës me format trupore.

Ajo duket se ka pozuar me të brendshme, duke bërë që dhe ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente.

View this post on Instagram

accessories @prettylittlething 💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/Byf2bsahQf7/

View this post on Instagram

💚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByIrVpIh2Xt/

View this post on Instagram

Photo @olabakaree Stylist @eburnsprepjerks Location @picassomalibu

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxfJXi5hLYg/

View this post on Instagram

Bikini @fashionnova 💚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/BwYAtQShnOH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxSXoOTBxHP/