Home Tag "stil"

Nga kush buron suksesi i 2Ton?

0
Të jesh i famshëm në ditët e sotme është një gjë shumë e mirë për një njeri. Por të jesh një person publik nuk do të thotë vetëm të jesh i famshëm. Duhet të punosh shumë që fama jote të gëzojë suksesin që e meriton. I tillë është edhe 2Ton. Ai ka një kohë që […]

Me këtë grim Rita Ora na ka lënë të gjithëve pa fjalë

0
Jo më kot thonë se bukuria e një njeriu është gjithçka në jetë. Përveç asaj shpirtërore edhe bukuria e jashtme tek një person tregon një vlerë shumë të veçantë. Kjo është shumë e rëndësishme për artistët. Ata duhet që gjatë gjithë kohës të i kushtojnë vëmendje aparencës së tyre. Ndonjëherë nuk mjafton vetëm zëri për të […]

Prishtina duket ndryshe me Norën

0
Edhe pse e martuar dhe nënë e një fëmije Nora vazhdon të mbajë vetën me po të njëtin stil dhe me po të njëjtën pamje të bukur. Në dy fotografi që ka publikuar në Instagram ajo duket shumë tërheqëse dhe në të njëjtën kohë seksi. Mamaja e Rennes ka pozuar në Prishtinë, duke bërë që ky […]

Kejvina Kthella me stil pranveror në mes të dimrit

0
Kejvina Kthella kohëve të fundit është në qendër të mediave rozë.  Ajo me publikimin e fotove të saj menjëherë arrin të bëhet lajme në media të ndryshme. Në postimin e saj të fundit ajo duket më shumë stil dhe elegancë. Detaji që bie në sy është stili pranveror i saj, kur tashmë dihet që jemi […]

Sa me stil duket Jessie J

0
Jessie J është një prej këngëtareve me famë botërore.  Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetin social instagram ku duket më shumë stil dhe tërheqëse. Jessie J gjithmonë ka ditur të jetë joshëse dhe me plot elegancë.  Më një stil unik  por edhe me thjeshtësinë që ka ajo ka arritur t’i rrëmbejë gjithnjë […]

Për ku është nisur 2Ton?

0
2Ton është nisur të shkojë diku me makinën e tij luksoze.  Kështu të paktën duket në një fotografi që ai ka postuar në Instagram,  ku ka pozuar brenda një makine. Ai edhe në këtë foto është paraqitur me një veshje me mjaft stil.  2Ton asnjëherë nuk zhgënjen ndjekësit dhe fansat e tij, ai përveç zërit […]

Viola Spiro tregon stilin e saj me këto foto

0
Tashmë prezantuesja televizive, Viola Spiro është bërë pjesë e mediave rozë për çdo lëvizje që bën. Para pak minutash ajo ka postuar disa fotografi në instagram ku duket shumë bukur dhe me një stil sportive. Unike në stilin alla “viola” ajo ka marrë pëlqimin e shumë ndjekësve. A post shared by V (@violaspiro) on Jan 30, […]

Mbani frymën, Maluma do t’iu çmend me këtë foto

0
Maluma është njëri prej artistëve të famshëm i cili është duke arritur në majat e suksesit.  Meqë ai përdorë vetëm rrjetin social Instagram, i duhet të jetë shumë aktiv në të. Maluma në fotografinë e tij të fundit të postuar duket shumë elegant dhe tërheqës. I veshur me një stil të veçantë ai ka shkruar […]

Angela Martini edhe një herë shumë sharmante

0
Angela Martini në instagramin e saj personal ka postuar disa fotografi në të cilën duket shumë bukur dhe tërheqëse. Ajo e veshur në të zeza ka pozuar ulur mbi një divan. Angela duket shumë elegante me stilin e saj unik.   🖤♊️ A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 29, 2018 at 10:09am […]