Home ShowBiz Super trendy, djali i Adelinës tërheq gjithë vëmendjen me stilin unik
Super trendy, djali i Adelinës tërheq gjithë vëmendjen me stilin unik
0

Super trendy, djali i Adelinës tërheq gjithë vëmendjen me stilin unik

0
0

Adelina Tahiri është bërë nënë e një djali gati dy vite më parë.

Vogëlushi Jon tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë.

Këngëtarja poston vazhdimisht foto ku pozon me të birin i cili në disa raste e surprizon të ëmën me gjestet e tij të veçanta.

Adelina ka postuar së fundmi disa foto ku pozon me Jonin, të cilin e ka veshur gjithë stil me këmishë të kuqe, kombinuar me atletet me të njëjtën ngjyrë si dhe një palë xhinse tre çerekshe.

Jon shfaqet gjithashtu me flokët e gjata kaçurela të kapura bisht, të cilat i shkojnë kaq shumë dhe duket një bukurosh i vërtetë.

View this post on Instagram

Jeta Mamit 😍 full Love ❤️ @jonmarkoov

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDUoweSlhz3/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8JTCtWlWjs/