Home Tag "super joshese"

Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur

0
Moderatorja Luana Vjollca vijon të jetë një prej personazheve më të përfolura të momentit. Ajo është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes pasi e shohim gjithmonë midis muzikës, televizionit e së fundmi edhe modës. Firma e njohur Guess e ka zgjedhur moderatoren si imazhin e saj dhe së fundmi Luana ka sjellë disa foto nga […]