Home ShowBiz Inisi nuk njeh moshë, sapo e dogji rrjetin duke pozuar me bikini
Inisi nuk njeh moshë, sapo e dogji rrjetin duke pozuar me bikini
0

Inisi nuk njeh moshë, sapo e dogji rrjetin duke pozuar me bikini

0
0

Duket sikur koha për regjisoren e njohur Inis Gjoni ka ndalur dhe kjo duket qartë në çdo foto që ajo poston.

Inisi ka postuar së fundmi disa foto nga plazhi ku pozon me bikini trup në ngjyrë gri metalizato dhe duhet pranuar që duhet në formën më të mirë të mundshme.

Trupin e saj dhe format do ti kishin zili edhe 20 vjeçaret dhe këtë e kanë vënë re edhe fansat e miqtë e rregjisores të cilët nuk kanë nguruar të komentojnë krahas fotove duke e komplimentuar për fizikun e saj.

Inisi është nënë e një vajze e cila është rritur tashmë dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë me të cilën Inisi poston herë pas here foto në rrjetet sociale.

Link: https://www.instagram.com/p/CEGmiJnhYyO/

Link: https://www.instagram.com/p/CEE7SZLBKQC/

Link: https://www.instagram.com/p/CEEszNnheFn/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6m_Vv1BBVU/