Home Tag "swag"

Se keni dëgjuar akoma?! Morena Taraku po bën namin me këngën “Swag”

0
Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Swag”. Kënga e stilit rap është pritur mjaft mirë nga publiku. Me këtë këngë Morena Taraku shfaqet në formë të shkëlqyer, ndërkohë që i këndon jetës luksoze dhe shpenzimeve marramendëse. Videoklipi është realizuar në një mënyrë […]

Morena Taraku zbulon se kur do të publikohet kënga e saj më e re

0
Këngëtarja Morena Taraku ka paralajamëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor. Në një postim të fundit në Instagram, Morena ka bërë të ditur edhe ditën se kur do të publikohet kënga e saj më e rë, ndërkohë që premton se do të jetë super hit. 26-vjeçarja ka publikuar një […]