Home ShowBiz Morena Taraku zbulon se kur do të publikohet kënga e saj më e re
Morena Taraku zbulon se kur do të publikohet kënga e saj më e re
0

Morena Taraku zbulon se kur do të publikohet kënga e saj më e re

0
0

Këngëtarja Morena Taraku ka paralajamëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në një postim të fundit në Instagram, Morena ka bërë të ditur edhe ditën se kur do të publikohet kënga e saj më e rë, ndërkohë që premton se do të jetë super hit.

26-vjeçarja ka publikuar një fotografi ku ajo shfaqet shumë stil dhe ka konfirmuar se të dielën më datë 14 korrik publikohet kënga e re e cila mban titullin ‘Swag’.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzz_MknlCdY/