Home ShowBiz Se keni dëgjuar akoma?! Morena Taraku po bën namin me këngën “Swag”
Se keni dëgjuar akoma?! Morena Taraku po bën namin me këngën “Swag”
0

Se keni dëgjuar akoma?! Morena Taraku po bën namin me këngën “Swag”

0
0

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Swag”. Kënga e stilit rap është pritur mjaft mirë nga publiku.

Me këtë këngë Morena Taraku shfaqet në formë të shkëlqyer, ndërkohë që i këndon jetës luksoze dhe shpenzimeve marramendëse.

Videoklipi është realizuar në një mënyrë mjaft ekstravagante, ku shihet se bota rrotullohet rreth këngëtares, dhe më pas e shohim mbi tufa me para dhe në skenën tjetër ajo është rrethuar me femra teksa mbajnë lodra nëpër duar.

Melodia e këngës është realizuar nga NLS, i cili ka shkruar edhe një pjesë të tekstit, ndërsa pjesën tjetër e ka shkruar vetë këngëtarja Morena.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=DPF47ije4_4