Home Tag "takime"

Takime speciale për këtë shenjë, horoskopi 2 dhjetor 2021

0
Dashi Nëse jeni çift, duhet të jeni të kujdesshëm gjatë ditës së sotme për veprimet dhe fjalët që thoni. Ndërsa në punë, do të keni mundësi të sfidoni veten. Demi Ndikimi i Hënës do ju ndihmojë që të mos gërmoni për të shkuarën e partnerit/ partneres tuaj. Në punë, bëni atë që ju takon pa […]

Këshilla për zgjedhjen e fotografive të duhura për profilin tuaj të takimeve në internet

0
Takimet online mund të jenë të vështira. Kur krijoni një profil për një aplikacion takimesh në internet, dëshironi të bëni hapin tuaj më të mirë përpara për t’i bërë përshtypje personit tjetër. Gjithmonë duhet të keni një bio që ju përshkruan. Ndërsa zgjidhni fotografitë për profilin tuaj të takimeve në internet, ka disa gjëra që […]

Vajzat trazojnë ujrat me hyrjen e tyre, ja çfarë ndodhi në Për’Puthen

0
Vajzat e reja të Për’Puthen trazojnë ujrat me djemtë që në hyrjen e parë. Ada  është 28 vjeç nga Skrapari, e cila ka përfunduar Fakultetin e Mjekësisë dhe ushtron profesionin e infermieres. Djemtë mbetën pa fjalë nga aparenca e saj dhe nuk nguruan ta mbulojnë në komplimenta. Konkurrentja tjetër Mikela është 26 vjeç dhe dashuria […]

Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani fillon takimet jashtë me Antonelën

0
Mevlani dhe pse emisioni përfundoi mbetet një nga konkurrentët më të komentuar në mediat rozë. Pas njohjes që nuk funksionoi me Ledjanën, Mevlani ka vendosur të vijojë takimet jashtë me Antonelën. Së fundmi dyshja kanë ndarë disa foto ku po darkojnë së bashku me disa miq të tyre. Kujtojmë se Antomela ka pasur një pëlqim […]

Takime premtuese në dashuri për këto shenja, horoskopi 22 korrik 2021

0
Dashi Ditë e nënshtruar për dashuri. Ju duhet të mbani gjithçka nën kontroll për të paktën dy ditë. Për një arsye të parëndësishme mund të zemëroheni. Në vendin e punës, kërkoni një ekspert për ndihmë në zgjidhjen e problemeve financiare. Në shëndet, jeni pak i trazuar. Demi Në dashuri, në fundjavat e fundit ka ndodhur […]