Home Tag "Tayna"

Tayna dhe Dafina i vënë flakën clubit, vajzat bëjnë twerk në skenë

0
Ato janë dy këngëtare shumë të dashura për publikun, ndërsa i shohim vazhdimisht nën shoqërinë e njëra tjetrës duke performuar ose duke u argëtuar. Reperja Tayna ka postuar një video në instagramin e saj, ku shfaqet ndërsa kërcen dhe këndon në një club së bashku me Dafinën. Këngëtaret shihen ndërsa performojnë në mënyrë sensuale duke […]

Tayna dhuron spektakël, ndez skenën me twerk përpara publikut

0
Reperja Tayna ka dhuruar një spektakël të vërtetë në një prej koncerteve të saj, ndërsa ka kërcyer në mënyrë sensuale përpara gjithë të pranishmëve. Ajo është parë në një moment duke bërë twerk, ndërsa performanca e saj është duartrokitur nga të gjithë. Reperja është mjaft e njohur për daljen e saj të guximshme dhe për […]

Tayna mbyllet në shtëpi, as që ju shkon ndërmend arsyeja

0
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të publikojë vazhdimisht foto e video të ndryshme nga aktivitetet e saj të përditshme. Megjithatë ndonjëherë vendos të shkëputet totalisht nga çdo gjë dhe të qëndrojë për ca kohë në qetësi. Tayna na ka dëshmuar këtë herë se di të qëndrojë edhe në shtëpi nën […]

Reagon Tayna pas “aksidentit”, shpjegon përse anuloi koncertin

0
Tayna duket se u përfshi së fundmi në një aksident automobilistik, por fatmirësisht pa pasoja. Edhe pse vetë nuk ka reaguar pas lajmeve, të paktën na konfirmoi se është mirë dhe se i vjen keq për anulimin e koncertit. Ajo ka njoftuar përmes një statusi në instagram të gjithë fansat e saj, se i është […]

Tayna ndryshon totalisht pamje, ja si duket ajo me flokët rozë

0
Reperja e njohur Tayna ka vendosur të na surprizojë nga New Yorku, ku ndodhet për realizimin e projekteve të saj muzikore. Ajo shfaqet në një foto me flokë me onde në ngjyrë rozë dhe një pelice të stilit Cruella Devil. Krahas fotos ku shfaqet tejet provokuese me lookun e ri Tayna shkruan: “Unë i veshi […]

Tayna guxon sërish, gati i nxjerr të gjitha, shpërthejnë fansat në komente të çudishme

0
Tayna është ende duke pushuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa poston vazhdimisht foto hot Ajo është shfaqur së fundmi ulur në pishinë me një palë bikini minimaliste në ngjyrë të verdhë ndërsa pozon në mënyrë provokuese. Këngëtarja ndodhet aktualisht në Los Angeles, ndërsa shkruan: “Gjeni palmën në foto”, duke ju referuar një palme […]