Home Tag "Tayna"

Dhurata tek dera e shtëpisë, ja kush po e llaston Taynën përditë

0
Reperja Tayna duket se ka fansat më të mirë në botë të cilët e llastojnë gjithnjë e më shumë këngëtaren. Këngëtarja është surprizuar me disa dhurata në derën e shtëpisë së prindërve të saj nga fansat. Tayna ka zbuluar disa nga dhuratat që ka marrë me anë të një fotoje të postuar në instagram ku […]

Taynës nuk po i ecën fare me meshkujt dhe sapo na e zbuloi arsyen

0
Reperja Tayna është një prej këngëtareve që ka korrur dhe vazhdon ende të korrë sukses me këngët e saj. Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente nga koncertet e saj, por edhe momente të ndryshme nga përditshmëria. Këtë herë Tayna ka vendosur të tregojë se përse nuk po i […]

Tayna ndryshon papritur look, dhe këtë herë na befasoi të gjithëve..

0
Reperja Tayna ka vendosur të ndryshoj sërish look dhe këtë herë ka luajtur si me gjatësinë ashtu edhe me ngjyrën e flokut. Mesa duket Tayna është mërzitur me flokët e shkurtëra bionde dhe ka vendosur ti zgjasë dhe ti lyejë në nuancat e lejlasë. Në një video të postuar në instagram këngëtarja ka treguar ngjyrën […]