Home Tag "u tha se jane ndare"

U tha se janë ndarë, Fero dhe Arbenita reagojnë me një video

0
Arbenita dhe Fero janë një nga dyshet më të komentuara në mediat rozë si për jetën personale dhe atë profesionale. Kohët e fundit u ngritën dyshime për një përçarje të mundshme mes dyshes. Shkak i një dyshimi të tillë u bë fakti se ata nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale. Video e fundit e tyre […]