Home Tag "udhetim"

Nora largohet jashtë shtetit, por shikoni kush e shoqëron…

0
Nora Istrefi pas ndarjes nga bashkëshorti ka vendosur të largohet jashtë shtetit. Një ditë më parë ajo postoi një foto nga aeroporti i Prishtinës, ndërsa pak më vonë u shfaq me të bijën Renee po nga aeroporti. Mesa duket këngëtarja po mendon të largohet për disa ditë nga zhurma e krijuar që prej njoftimit të […]

“Shkëlqen nga dashuria”, foto e fundit e Arbanës na vuri në dyshime

0
Arbana Osmani është duke shijuar ditë relaksi. Gjithashtu edhe Eduart Grishajn e shikojmë në udhëtim edhe pse së fundmi nuk kanë publikuar asnjë foto sëbashku. Jo vetëm udhëtime por edhe foto të shumta nga momentet më të bukura ka publikuar Arbana këtë periudhë. Foto e publikuar së fundmi prej saj i vuri të gjithë në […]

Në varkë me një foto provokuese Jonida Maliqi kritikohet nga fansat

0
Jonida Maliqi është duke shijuar pjesmarrjen e saj në eurovizion. Është në udhetim dhe duke shijuar ketë periudhë të bukur që po i ndodh në jetën e saj. Ka publikuar një foto shumë sensuale mbi një varkë por si gjithmonë fansat e saj kanë diçka për të thënë. Komentet kanë vërshuar në këtë foto por […]

Të kapur dorë për dorë me dashurinë e saj brënda makinës

0
Adrola Dushi është duke shijuar një periudhë suksesi në karrierë dhe periudhën më të bukur atë të mëmësisë. Shumë shpesh shikojmë fotot nga më të bukurat të Adrolës me djalin e saj. Teksa dje kanë qënë duke udhëtuar për diku ndoshta për të festuar ditëlindjen e mptrrës së Adrolës, ata janë kapur dorë për dore […]

Më në fund pak pushim për Luanën – Zbuloni se kush po e shoqëron

0
Pas publikimit të super hitit më të ri “Boll u bo tu vujt” bukuroshja Luana Vjollca ka vendosur të bëjë disa ditë pushimesh. Është larguar nga çdo gjë drejt një vëndi me dëborë si është Zvicrra. Por Luana nuk është vetëm, në këtë udhëtim e ka shoqëruar edhe e motra Marina. Motrat Vjollca kanë vendosur […]

Cili është destinacioni i rradhës i Alba Hoxhës dhe Albi Nakos?

0
Edhe pse Alba e ka përgënjeshtruar thashethemin për lidhjen me koreografin Albi Nakon, vazhdohet akoma flitet për këtë lidhje të mundshme. “Ku ka zë nuk është pa gjë” thotë një fjalë e urtë popullore dhe fakti që ata janë kapur disa herë mat që në të njëtën kohë gjënden të dy në të njëjtin vend, […]

Vajza e Eminës feston 4 mujorin e lindjes në një mënyrë të çuditshme

0
Emina ka udhëtuar drejt Shqipërisë për një nismë shumë të rëndësishme, ajo është bërë pjesë e projektit të bamirësisë „Fundjava ndryshe“. Ka qënë duke udhëtuar me avion por  gjithashtu ka qënë edhe një ditë e rëndësishme për të dhe fa mamiljen e saj. Vajza e vogël Mia Soraya e cila ka mbushur sot 4 mujorin […]