Home Tag "#valbonamema"

E nominoi papritur, Tani dhe Valbona debatojnë pas spektaklit

0
Mbrëmjen e djeshme, Valbonës iu kërkua që të niste një zinxhirë shpëtimesh nga ku në fund dolën Kristi, Olta dhe Dea Mishel. Përveç kësaj pas një kërkese nga Vëllai i Madh, Valbona përveç banorëve që dolën në fund të zinxhirit ka çuar në nominim Tanin dhe Maestron. Pas spektaklit Tani i ka kërkuar llogari Valbonës […]

Të gjithë banorët në sherr, shkaku Valbona Mema

0
Spektakli i natës së sotme, ka nisur me një diskutim të zjarrtë. Pas vendimit të Vëllait të Madh për të shkëmbyer një banorë brenda dhomës së izoluar me dy të tjerë nga shtëpia, Maestro është shprehur se nëse shkëmbehen mos të zgjedhin Valbonën pasi nuk kanë pse ta duan atë. Ky fragment është parë edhe […]

E gjykuan për moshën e saj, Valbona bën reagimin epik

0
Këngëtarja e njohur, Valbona Mema është përplasur sot në spektakël me disa nga vajzat e shtëpisë së famshme. Valbona e zgjedhur nga banorët si lidere e shtëpisë u ka caktuar disa punë ‘shtëpie’ atyre, nga të cilët nuk ka patur më pas bashkëpunimin e tyre. Pas një klipi ku tregoheshin hapur disa nga mendimet e […]