Home Aktualitet Ishte arsyeja pse la përgjysmë garën e “Big Brother VIP”, Valbona humb njeriun e shtrenjtë
Ishte arsyeja pse la përgjysmë garën e “Big Brother VIP”, Valbona humb njeriun e shtrenjtë
0

Ishte arsyeja pse la përgjysmë garën e “Big Brother VIP”, Valbona humb njeriun e shtrenjtë

0
0

Këngëtarja e njohur, Valbona Mema u rikthye në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas eksperiencës së saj në formatin e njohur “Big Brother VIP”.

Edhe pse loja e saj u konsiderua si e fortë, këngëtarja u detyrua ta linte garën përgjysmë për shkak se motra e saj ishte në gjendjen të rëndë shëndetësore .

Së fundmi Valbona ka ndarë me publikun lajmin e trishtë.

Motra e saj nuk ka mundur të luftojë me sëmundjen e rëndë.

“Pusho e qetë motra ime”, shkruan këngëtarja, ndërsa ka postuar dhe një foto ku i mban dorën motrës.

Linku: https://www.instagram.com/stories/valbonamemaofficial/3054577295305085845/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CoYAAL4u_ve/?utm_source=ig_web_copy_link