Home Tag "vin veli"

A është arrestuar Vin Veli, mësojeni tani çfarë ndodhi?

0
Mëngjesi i sotëm pothuajse në të gjitha mediat online, nisi me lajmin për arrestimin e Dj të famshëm Vin Veli, i njohur si ish bashkëshorti i moderatores Bora Zemani. Por sa i vërtetë është ky lajm, përgjigjen e jep vetë Vini. Ai ka publikuar një foto në Instastory ku thotë mirëmëngjes, ndërsa në një tjetër […]

Janë ndarë apo jo me Bora Zemanin? Vin Veli flet troç

0
Prej disa javësh, mediat online gumëzhijnë për lajmin e ndarjes së moderatores Bora Zemani dhe DJ-it Vin Veli. Por nëse deri më tani askush prej tyre nuk është prononcuar për këtë çështje, Vin Veli ka zgjedhur të thyejë heshtjen ditën e sotme. Ai ishte i ftuar në studion e emisionit “Rudina” ku më në fund, […]

Bora Zemani dhe Vin Veli sërisht bashkë, ja çfarë i bashkoi

0
Çifti i njohur janë përfolur në media se janë ndarë, madje nuk jetojnë më bashkë prej disa kohësh, por ata nuk mund të ‘’ndahen’’ kur vjen puna tek urimet më të mira për djalin e tyre. Të dy prindërit i kanë bërë urime mjaft speciale dhe emocionuese Arbnorit. Bora ka postuar një fotografi së bashku […]

Konfirmohet ndarja mes çiftit Bora dhe Vin Veli

0
Është folur dhe shkruar shumë ne media për një ndarje të mundshme midis çiftit simpatik. Edhe pse ata të dy shpesh herë e kanë përgënjeshtruar këtë fakt burime të sigurta pohojnë ndarjen e tyre. Bora dhe Vini janë prindërit e vogëlushit Arbnor. Ata të dy janë parë kohët e fundit në postimet në profilet private […]

Bora Zemani flet për herë të parë për lajmet e ndarjes

0
Bora dhe Vin Veli nuk janë ndarë. Për herë të parë ajo ka folur në një studio televizive në lidhje me këtë temë dhe ka sqaruar. Ishte faji i një aplikacioni që Vini kishte shkarkuar në telefon dhe ishte fshirë Bora e disa të tjerë automatikisht nga Instagrami. Ajo tha se i vjen keq që […]