Home ShowBiz DJ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin dhe Arborin
DJ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin dhe Arborin
0

DJ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin dhe Arborin

0
0

DJ Vin Veli në daljen e tij të fundit ka folur për raportin me Bora Zemanin dhe të birin Arborin.

Kujtojmë se nga romanca me Borën, Vini ka një djalë të rritur tashmë.

Për sa i përket raportit me Borën, Vini u shpreh:

‘Marrëdhënia është shumë e mirë.

Gjithmonë ka qenë me mirëkuptim.

Kemi qenë bashkë gjithmonë për të përbashkëtën tonë, djalin’.

Ndërsa i pyetur për të birin, Vin Veli tha:

‘Arborin e takoj shpesh, gjithë kohës. Edhe nëse nuk jam në Tiranë lidhem disa herë në ditë. Është në mendjen timë gjithë kohës, 24 orë.’

Në çdo moment të rëndësishëm për të birin Bora dhe Vini kanë qenë përkrah Arborit.

Linku: https://www.youtube.com/results?search_query=t+7+vin+veli

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/vinveli/tagged/

tags: