Home Tag "vret veten"

Tragjike! Infermierja e infektuar me COVID-19 i jep fund jetës

0
Një infermiere italiane i ka dhënë fund jetës pasi rezultoi e infektuar me COVID-19. Mediat italiane raportojnë se 34 vjeçarja ka përjetuar stres prej situatës së krijuar dhe gjithashtu ishte e frikësuar se mund të kishte infektuar persona të tjerë. Infermierja ishte operative në repartin e terapisë intensive në spitalin San Gerardo të Monzës një […]