Home Tag "Xheni Mhillaj."

‘’E do më Benardin?’’ befason me përgjigjen Xheni Mhillaj

0
Edhe pas përfundimit të lidhjes së tyre brenda Big Brother diskutimet për raportin e dyshes Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi tashmë i ngjajnë një telenovele me shumë episode. Të dashuruar akoma apo e kanë harruar njëri-tjetrin? Kjo është pyetja më e lakuar për ta, të cilës i ka dhënë një përgjigje definitive Xheni. Në rubrikën […]

Xheni çudit fansat. I fton të shohin një video “+18”

0
Për të promovuar diçka apo dikë, sot nuk kursehen as “goditjet nën brez”. Rrjetet sociale në kompleks janë qartësisht e ardhmja e marketingut. Shembullin e ikonave ndërkombëtare poe ndjekin e personazhet e ekranit dhe skenës në Shqipëri. Shembulli konkret është Xheni Mhillaj. Pas ndarjes nga Benardi, Xheni është kthyer në personazhin më të komentuar në media, […]