Home Tag "xhensila"

Provokuese nga dhoma e gjumit, Xhensila pozon si asnjëherë më parë

0
Xhensila është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Atë e shohim gjithmonë në formë perfekte dhe të kuruar deri në detaj në çdo dalje të saj publike. Edhe në rrjetet sociale ku është vazhdimisht aktive e shohim të ndajë me fansat momentet më të bukura familjare, por edhe projektet e saj muzikore. […]

Xhensila tregon për herë të parë si lindi emri Ajka, “Ai lart ka plane të qarta..”

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezai është vënë mbrëmjen e djeshme përballë fëmijëve e ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan”. Ata e kanë pyetur Xhensilën për Besin, vjehrën, prindërit e saj dhe Ajkën  dhe këngëtarja është përgjigjur duke treguar më shumë rreth jetës së saj si dhe periudhës së karantinës. Këngëtarja ka treguar gjithashtu se si […]

Xhensila sjell trendin e ri në look, ja çfarë ka bërë këtë herë

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun, të cilën e shohim shpesh herë aktive në rrjetet sociale. Ajo shfaqet gjithmonë në formë perfekte dhe e kuruar deri në detaj në çdo foto që poston në rrjetet sociale dhe në çdo event ku është e pranishme. Së fundmi me anë të […]