Home ShowBiz U aludua për tradhëti në çift, Xhensila Myrtezaj reagon kështu në rrjete sociale
U aludua për tradhëti në çift, Xhensila Myrtezaj reagon kështu në rrjete sociale
0

U aludua për tradhëti në çift, Xhensila Myrtezaj reagon kështu në rrjete sociale

0
0

Xhensila Myrtezaj dhe jeta e saj private është një nga temat më të komentuara së fundmi në mediat rozë.

Këngëtarja dhe Besi prej kohësh flitet se janë në proces divorci megjithatë asnjëra nga palët nuk ka bërë një reagim zyrtar për këto lajme që qarkullojnë.

Pak orë më parë Besi bëri një postim i cili u mor si një reagim indirekt mbi raportin e tij me Xhensilën. Në postim ai u shpreh nëpërmjet një thënje kështu:

‘Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues. Zoti është vazhdimisht duke të ‘mbrojtur’.

Kujtojmë se lart e poshtë flitet se shkak për ndarjen e tyre është bërë tradhëtia.

Pas postimit të Besit dhe aludimeve rreth arsyeve të ndarjes dhe Xhensila ka dhënë një përgjigjie indirekte në rrjete sociale.

Krahas disa pozave në një vend me borë këngëtarja shkruan e bardhë si bora duke lënë të kuptohet se është shumë e pastër në këtë raport. Ajo ka hedhur poshtë akuzat për tradhëti.

Linku: https://www.instagram.com/p/C3ujMyKCrAB/?img_index=1

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/

tags: