Home Tag "xhesika polo"

E zhgënjyer nga tregu, Xhesika Polo: “Muzika sot bëhet për t’u parë dhe jo për t’u dëgjuar”

0
Këngëtarja Xhesika Polo ishte e ftuar sot në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv. Polo foli për karrierën e saj dhe njëkohësisht edhe për këndvështrimin e saj mbi muzikën apo festivalet por edhe për lajmet e portaleve që shpesh herë jane të fryra për hir të klikimeve me tituj bombastikë që shpesh s’janë të vërteta. Ajo […]

Kur Xhesika Polo ishte bebe

0
Ka foto fëmijërie po ka edhe foto foshnjërie. Xhesika Polo ka postuar jo një, e as dy, po disa imazhe të kohës kur ishte bebe. Ashtu me faqet buçko paska qenë që e vogël. Jo më kot këngëtarja ka zgjedhur të postojë fotot kur prindërit kishin vendosur përpara saj ose një pulë ose një tortë të […]

Çfarë ndërhyrje estetike bëri Xhesika Polo?

0
Nuk kishte ndërhyrë askund deri pak ditë më parë. Xhesika Polo premtonte vazhdimisht se nëse bënte një ndërhyrje estetike, atëherë të gjithë do ta dinin dhe kështu veproi. Pasi operacioni përfundoi bëri një foto dhe status të gjatë ku sqaroi se dëshironte të ishte e sinqertë me publikun ndaj edhe vendosi ta bënte publike menjëherë. […]

Këngëtaren shqiptare e kontakton ‘balena blu’, ajo e kërcënon

0
Është shndërruar në një problematikë serioze ekzistenca e “Balena blu”, diçkaje që nis si një lojë në telefon ose kompjuter dhe në fund është fatale. Kryesisht janë fëmijët ata që kanë rënë pre e këtij sulmi. Me lajme rreth këtij fenomeni të ri dhe shqetësues jemi përballur çdo ditë. Së fundmi është kontaktuar nga një […]

Këngëtarja shqiptare pranon ndërhyrjen e parë estetike!

0
U përfol disa kohë më parë se kishte ndërhyrë te buzët pas një shakaje që bëri në rrjete sociale. Dihej se Xhesika i ka pasur të plota gjithmonë dhe madje kjo ka qenë një ndër karakteristikat e saj dalluese. Sot ka lajmëruar një ndërhyrje të vërtetë, ndryshe nga ajo e herës së kaluar kur po […]