Home ShowBiz Xhesika Polo pas operacionin plastik: “Jam shumë e kënaqur nën lëkurën time”
Xhesika Polo pas operacionin plastik: “Jam shumë e kënaqur nën lëkurën time”
0

Xhesika Polo pas operacionin plastik: “Jam shumë e kënaqur nën lëkurën time”

0
0

Rradha për të folur mbi ndërhyrjet plastike ka qenë këngëtares Xhesika Polo e cila në emisionin Rreze Dielli në Report Tv ka pranuar operacionin plastik që ka bërë në gushë. Tashmë ndihem shumë e lumtur shprehet Xhesika , e cila thotë se do të kryente sërish një tjetër nëse do të ishte e nevojshme.

“Unë kam pas një ndërhyrje estetike në gushë, që është një ndërhyrje minimale. Kam hequr këtë dhjamin e gushës. Doktoresha më ka bërë ta pranoj hapur faktin që kam bërë këtë ndërhyrje. Ajo ma futi në tru që nuk është asgjë e gabuar, por bën një gjë që të bën të ndihesh mirë dhe të rrit vetëbesimin. Unë jam shumë e lumtur me këtë gjë dhe rezultatet kanë qenë shumë të mira. Jam shumë e kënaqur nën lëkurën time.”

Link: https://www.youtube.com/watch?v=De1-lrB2qrw

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bj4T4PlHH72/?taken-by=xhesikapoloofficial