Home Tag "georgina shtatzene"

Partnerja e Kristiano Ronaldos shtatzënë? Barku i modeles po ngre dyshime

0
Familjes së yllit të futbollit mund ti shtohet një anëtar i ri. Vetëm dy vite pas ardhjes në jetë të vogëlushes Alana Martina, modelja mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të dytë. Kjo pasi paparacët kanë fotografuar Geordinën gjatë pushimeve në barke më Ronaldon dhe fëmijët ku modelja shfaqet me bikini dhe barku i […]

Zbulohet arsyeja përse Ronaldo po bëhet me shumë fëmijë?

0
Çdo gjë ndodh për një arsye. Njerëzit janë habitur mbi dëshirën e madhe të Ronaldos për të pasur shumë fëmijë. Në fakt nuk është thjesht një dëshirë e tij pasi po e bën realitet. Deri tani ka tre fëmijë. Dy binjakët, Eva dhe Mateo kanë ardhur në jetë pak javë më parë. Teksa menduam se […]

Ajo është në pritje të binjakëve!

0
E përjavshmja italiane “Chi” ka publikuar fotot e para të Georginës, partneres së Cristiano Ronaldos, shtatzënë. Një foto e postoi edhe vetë Ronaldo dje, por barku i saj dukej me vështirësi pasi ishte ulur. Mediat u vunë në kërkim pas asaj fotoje duke zbuluar se Georgina është vërtetë shtatzënë dhe madje në pritje të binjakëve. […]