Home Aktualitet E rëndë, aktori i famshëm vret veten, pasi qëlloi mbi partneren
E rëndë, aktori i famshëm vret veten, pasi qëlloi mbi partneren
0

E rëndë, aktori i famshëm vret veten, pasi qëlloi mbi partneren

0
0

Aktori i njohur 29 vjeçar Hagen Mills ka vrarë veten pasi qëlloi mbi ish partneren Erica Price në rezidencën e saj mbrëmjen e së martës.

Ai e ka qëlluar në krah dhe në kraharor 34 vjeçaren me të cilën ka një vajzë 4 vjeçare, ndërsa më pas e ka drejtuar armën nga vetja.

Në banesë në momentin e konfliktit ndodhej vajza dhe nëna e 34 vjeçares, por që fatmirësisht nuk janë plagosur.

Ish partnerja e aktorit ka mundur të shpëtojë pavarësisht plumbave, ndërsa Mills ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ajo ndodhet aktualisht në spital në gjendje të qëndrueshme, ndërsa nuk bëhen me dije motivet e ngjarjes.

Link: https://news.sky.com/story/actor-hagen-mills-dies-in-attempted-murder-suicide-11991905

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/red-lighted-candle-220618/