Home Tag "vret veten"

E rëndë, ylli i Tik Tokut vret veten në moshën 18 vjeçare

0
Ylli i Tik Tokut dhe YouTube Dazharia Shaffer ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare pasi kreu vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi i ati i saj i cili tha në një deklaratë se ishte i papërgatitur për vdekjen e saj. “Do të doja shumë që të kishte folur me mua për stresin dhe mendimet që e […]

Tragjike! Infermierja e infektuar me COVID-19 i jep fund jetës

0
Një infermiere italiane i ka dhënë fund jetës pasi rezultoi e infektuar me COVID-19. Mediat italiane raportojnë se 34 vjeçarja ka përjetuar stres prej situatës së krijuar dhe gjithashtu ishte e frikësuar se mund të kishte infektuar persona të tjerë. Infermierja ishte operative në repartin e terapisë intensive në spitalin San Gerardo të Monzës një […]