Home ShowBiz Fero në momente intime me Arbenitën, fansat kapin detajin e pazakontë
Fero në momente intime me Arbenitën, fansat kapin detajin e pazakontë
0

Fero në momente intime me Arbenitën, fansat kapin detajin e pazakontë

0
0

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit.

Ata janë bërë kryefjalë e medias rozë në shumë raste për shkak të ulje ngritjeve në marrëdhënien e tyre.

Megjithatë tani duket se janë më të dashuruar se kurrë dhe këtë e shohim me postime dhe foto të shumta që sjellin në rrjetet sociale.

Këtë herë ka qenë vetë reperi që ka postuar disa foto në instagram ku pozon me Arbenitën.

Modelja shfaqet në prehërin e reperit dhe të dy janë duke parë njëri tjetrin gjithë dashuri.

Por fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj dhe këtë ja kanë vënë re përmes komenteve.

Në foto shohim se njëra dorë e Feros është në të pasmet e Arbenitës dhe kaq ka mjaftuar që njëri prej ndjekësve t’ja vëjë në dukje një gjë të tillë.

Inkedfero_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CCJm5H4H0WN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8jImUKlk7z/