Home ShowBiz Elvana e fyen sërish, këtë herë Ermali nuk përmbahet fare, “Nuk do e fus…”
Elvana e fyen sërish, këtë herë Ermali nuk përmbahet fare, “Nuk do e fus…”
0

Elvana e fyen sërish, këtë herë Ermali nuk përmbahet fare, “Nuk do e fus…”

0
0

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi e kanë treguar edhe herë tjetër se janë miq shumë të mirë dhe këtë e kanë vërtetuar që gjatë kohës që punuan bashkë për filmin “Dy gisht mjalt”.

Ata vazhdojnë të kenë një raport shumë të veçantë me njëri tjetrin dhe vetë Elvana e ka vërtetuar herë pas herë me komentet dhe mesazhet që i dërgojnë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Në një foto të postuar së fundmi në instagram ku pozon Joeli dhe Ermalin, Elvana shkruan: “Pse Joeli del vetëm me qenin në foto”.

Këtë mesazh Ermali e publikon në instagram ndërsa shkruan: “Zbulohet të tjera mesazhe fyese nga Elvana Gjata dhe këtë herë në Ëhat’s up-in tim personal. Edhe gocën time personale ta kisha nuk do e fusja në shtëpi. Po iki të pi gotën e kosit thash. Iiiii, ja pra miq”

Mesazhi i Elvanës dhe komenti i Ermalit kanë shaktuar të qeshura dhe komente humoristike ku shumica i sugjerojnë aktorit ti thotë Elvanës: “Shihemi në gjyq”

Link: https://www.instagram.com/p/CCLR_-xjygp/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-moor0DJqY/https://www.instagram.com/p/CBqpIxgpmDw/