Home ShowBiz Lidhja e tyre drejt hapit të madh, ja çfarë thonë Andi dhe Melisa
Lidhja e tyre drejt hapit të madh, ja çfarë thonë Andi dhe Melisa
0

Lidhja e tyre drejt hapit të madh, ja çfarë thonë Andi dhe Melisa

0
0

Melisa dhe Andi janë një nga çiftet e deklaruara së fundmi të showbizit. Dyshja që pas daljes nga emisioni janë mjaft aktiv si në rrjetet sociale dhe në daljet publike.

Pak orë më parë ata kanë qenë të ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ dhe kanë testuar vërtetësinë e lidhjes së tyre, për të gjithë ata që vijojnë të kenë dyshime në ndjenjat e tyre.

Andi është shprehur se lidhjae tyre është kaq serioze sa po mendojmë emrat e fëmijëve. Unë do të mendoj të djalit dhe Melisa të vajzës- thotë ai

Deklarata e tyre u prit me shumë humor në studio mirpo qëndrimi i Andit lë të kuptohet se mbase lidhja e tyre së shpejti mund të kalojë në një etapë tjetër.

Me siguri çiftin i pret një rrugë e gjatë për të bërë së bashku nëse ndjenjat që kanë janë të vërteta.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=n6UsSEpeiJ4

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=n6UsSEpeiJ4