Home ShowBiz Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen ‘ngushëllim’ tek një mashkull tjetër
Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen ‘ngushëllim’ tek një mashkull tjetër
0

Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen ‘ngushëllim’ tek një mashkull tjetër

0
0

Jasmina është një nga konkurrentet më të zhurmshme të ‘Përputhen’. Ajo gjatë emisionit ishte në një njohje me Andin dhe të gjithë daljet e tyre u shoqëruan me një ndarje të bujshme.

Andi me një deklaratë të fundit për ‘Priven’ u shpreh se nuk ka emkzistuar kurrë një lidhje mes tyre dhe sipas tij nuk e shikon të arsyeshme që Jasmina ti bëjë skena xhelozie.

Jasminën që shpesh e kemi parë si të dashuruar me Andin duket se tashmë ka gjetur ngushëllim tek një tjetër konkurrent dhe bëhet fjalë për Alessandro Mehmeti.

Alessandro dhe Jasmina në rrjete sociale janë parë mjaft afër njëri-tjetrit dhe askush nuk po mendon se lindi një miqësi sa hap e mbyll sytë mes tyre.

Konkurrentët shpesh jemi mësuar ti shikojmë të bëjnë veprime për inat të njëri-tjetrit dhe mbase ky i Jasminës ishte një i tillë.

Linku: https://www.instagram.com/jasminakadriu_fav/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/jasminkadriu/