Home ShowBiz Deklarata e tij vë në pikëpyetje miqësinë me Norën, Alaudini iu kthehet keq mediave
Deklarata e tij vë në pikëpyetje miqësinë me Norën, Alaudini iu kthehet keq mediave
0

Deklarata e tij vë në pikëpyetje miqësinë me Norën, Alaudini iu kthehet keq mediave

0
0

Pak orë më parë moderatori Alaudin Hamiti në një vlog me mikeshën e saj Libert bëri një deklaratë të fortë për Nora Istrefin. Ai në një nga rubrikat e vlogut u detyrua ti përgjigjej pyetjeve pikante të mikeshës së saj.

Liberta e pyet se kush është e ftuara më e ngurtë që nuk din të flasë lirshëm nga personazhet e showbizi?

Ai vendosi të jepte emrin e Norës duke menduar se do të mirëkuptohej. Dini u mundua ta sqaronte mes sikletit se dhe vetë këngëtarja e ka thënë një gjë të tillë por asgjë  nuk i ka ndalur mediat.

Lajmi menjëherë pushtoi shtypin rozë dhe moderatori ka mbetur i revoltuar në maksimum ku sipas tij mendon se deklarata është shtrembëruar dhe asgjë nuk ka qenë në këtë kontekst.

Me siguri këto shkrime nuk janë pritur mirë as nga vetë Nora e cila deri më tani nuk ka bërë ndonjë reagim.

Linku: https://www.instagram.com/stories/alaudinhamiti/2602610825435856233/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CN0DGr4rjpK/

https://www.instagram.com/alaudinhamiti/