Home Tag "after party"

Arjoni habit sërish, ja çfarë mendon për vajzat e Përputhen..

0
Arjon Luli është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pasi publikoi fotot me Anën në shtrat dhe pretendimeve se mes tyre ka pasur një lidhje. Ashtu si të gjithë kandidatët e tjerë edhe ai ka qenë i ftuar të shtunën e parë në “Shiko kush luan”, ndërsa në rubrikën “After Party” ai është […]

Lorik Cana apo Bekim Balaj, Andi Lila zgjedh të preferuarin e tij

0
Futbollisti i njohur Andi Lila ishte i ftuari i rradhës në rubrikën “After Party” të moderatores Luana Vjollca. Ai është vënë si të gjithë të ftuarit e tjerë përballë pyetjeve pikante për të cilat nuk ka hezituar të japë një përgjigje. Andi është rrëfyer lidhur me jetën e tij private duke treguar se që të […]

Vjehër xheloze apo e dashur, ja çfarë thotë Valbona

0
Këngëtarja Valbona Mema ka qenë e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të moderatores Luana Vjollca. Valbona ka ndarë me publikun detaje nga jeta e saj profesionale por edhe private. Kështu midis një makine të re luksoze dhe një vile në bregdet ajo ka preferuar makinën, ndërsa midis këngëtares Xhesika Polo dhe Arilena Ara, […]

Seks te zjarrtë apo dashuri më përqafime, ja çfarë preferon Kiara Tito

0
Moderatorja Kiara Tito ka qenë e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të Luana Vjollcës. Kiara është vënë si të gjithë personazhet e tjerë përballë pyetjeve pikante të cilat ja drejtonte mikja e saj Liesa Haxhiasllani. Kiara ka zbuluar se aktualisht është single, ndërsa lidhur me dasmën nuk mundi dot të gjedhë midis një […]

Dojna apo Kiara, Liesa vendoset përballë zgjedhjes më të vështirë

0
Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka qenë e ftuara e rradhës në “After Party”. Ajo është pyetur nga mikesha e saj Kiara Tito ndërsa vendosi të rrëfejë më shumë rreth jetës së saj personale dhe profesionale. Liesa ka tregur se është në një lidhje dhe se midis një moderatori dhe bad boy do të zgjidhje këtë të […]

Nuse në Kosovë apo në Shqipëri, ja si përgjigjet Era Rusi

0
Era Rusi ka qenë e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të moderatores Luana Vjollca. Ajo është vënë përballë pyetjeve pikante lidhur me jetën e saj private të cilat i ka kaluar pa përgjigje ose me një buzëqeshje. Kështu këngëtarja ka heshtur kur është pyetur nëse është single ose në një lidhje, ashtu siç […]

Mami e urtë, apo bashkëshorte e egër, ja si është Yllka Kuqi

0
Këngëtarja Yllka Kuqi ka qenë e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party”, të moderatores Luana Vjollca. Yllka i është përgjigjur pyetjeve pikante, ndërsa ka zbuluar më shumë rreth jetës së saj private si dhe planeve për fëmijë të tjerë. Këngëtarja është pyetur nëse është një mami e urtë, apo një bashkëshorte e egër dhe […]

Milaimi përballë të shoqes, i nxjerrin sekretet njëri tjetrit

0
Gazetari Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij kanë qenë të ftuarit e rradhës në “After Party” të moderatores Luana Vjollca. Miliami i ka drejtuar disa pyetje pikante bashkëshortes së tij duke ndarë kështu më shumë detaje nga jeta e tyre private. Ajo ka zbuluar se Milaimin e pëlqen më shumë si gazetar sesa si deputet. […]