Home Tag "arsimi"

Rastësia apo dashuria, Antonela dhe Arsimi për pushime së bashku në Itali

0
Antonela dhe Arsimi janë përfolur prej kohësh se kanë filluar një romancë jashtë emisionit. Vetë dyshja kanë hedhur dyshime me postimet e tyre në rrjete sociale se mund të jenë në një lidhje së bashku. Gjithçka nisi kur Antonela ripostoi një nga fotot e ish-konkurrentit të larguar nga emisioni. Ajo bashkangjitur postimit i thoshte: ‘Zemra […]

Arsimi harron Anën, shkëmben mesazhe dashurie me Antonelën

0
Arsimi një prej ish kandidatëve të “Përputhen” pati një histori të shkurtër dashurie me Anën. Ata i dhanë fund vetëm pas disa muajsh bashkë dhe më pas nuk i ndalën kunjat kundrejt njëri tjetrit. Por duket se tashmë historia e tyre është harruar dhe Arsimin e shohim teksa flirton me Antonelën. Kjo e fundit ka […]

Pas ndarjes nga Ana, Arsimi flirton me Antonelën, kjo video flet qartë

0
Arsimi, djali nga Kosova që pati një lidhje të shkurtër me Anën, ish kandidates së “Përputhen”, është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Pasi u nda nga Ana ai është parë nën shoqërinë e një vajze tjetër dhe së fundmi ajo që na habiti të gjithëve është një video ku shihet pranë Antonelës. Kjo e […]

Pak pas ndarjes nga Ana, Arsimi kapet nën shoqërinë e një femre tjetër

0
Ana dhe Arsimi  dy ish konkurentë të “Përputhen”, janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të një lidhjeje të shkurtër së cilës i dhanë fund. Ndarjen e pranoi si Ana ashtu edhe Arsimi, ndërsa i kemi parë të vazhdojnë luftën në rrjetet sociale ku kanë thumbuar vazhdimisht njëri tjetrin. Ndarja e tyre […]