Home Tag "arsyeja"

Fjoralba e mban të dashurin larg vëmendjes dhe sapo na zbuloi arsyen

0
Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari është treguar gjithmonë e rezervuar sa i takon jetës private. Vetëm së fundmi pas disa vitesh bashkë, ajo ka postuar shumë rrallë ndonjë foto me partnerin. Por në përgjithësi preferon ta mbajë larg vëmendjes së medias. Dikush e ka pyetur Fjoralbën: “Përse se poston të dashurin më shpesh,shkoni shumë” “Le […]

Zbulohet arsyeja e ndarjes, ja përse i dhanë fund Ana dhe Arsimi

0
Ana dhe Arsimi dy ish konkurentë të “Përputhen”, patën një lidhje të shkurtër bashkë pasi dolën nga spektakli. Ata të dy qëndruan gati dy muaj bashkë, por duket se tashmë i kanë dhënë fund dhe Prive ka zbuluar arsyen. Gjithçka ndodhi pas një zënke në distancë gjatë kohës që Arsimi ka qenë në Zvicër, ndërsa […]

Që nga paga në “Klan” deri tek arsyeja pse u largua, Ermali i rrëfen të gjitha

0
Ermal Mamaqi ishte i ftuari i rradhës në episodin“Rope with Olsi” të aktorit Olsi Bylyku. Ermali ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së tij profesionale, largimit nga ekrani dhe planet për të ardhmen. Ai ka treguar se u largua nga ekrani ku drejtonte spektaklin “Xing me Ermalin” për t’ju përkushtuar kinematografisë, ndërsa gjatë periudhës […]

Njerëzit inteligjent kanë më pak miq, ja përse

0
Të kesh miq në ditën e sotme është gjëja më normale. Të gjithë jemi të vetëdijshëm se miqësia është e nevojshme jo vetëm për të kaluar kohën, por edhe për të marrë këshilla dhe për të ofruar apo marrë mbështetje në momente të caktuara të jetës. Mirëpo një studim anglez tregon se personat me një […]

Taynës nuk po i ecën fare me meshkujt dhe sapo na e zbuloi arsyen

0
Reperja Tayna është një prej këngëtareve që ka korrur dhe vazhdon ende të korrë sukses me këngët e saj. Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente nga koncertet e saj, por edhe momente të ndryshme nga përditshmëria. Këtë herë Tayna ka vendosur të tregojë se përse nuk po i […]