Home Tag "Atdheu"

Puthje dhe përqafime, çfarë po ndodh mes Shqipes dhe Atdheut

0
Atdheu dhe Shqipja janë një nga dyshet më të zhurmshme në mediat rozë. Gjatë emisionit Atdheu dhe Shqipja kanë pasur përplasje të forta mes tyre. Pas daljes nga emisioni duket se sherret mes tyre kanë marrë fund dhe dyshja janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Atdheu së fundmi ka ndarë një video në rrjete […]

Atdheu feston ditëlindjen përkrah Sarës, Ana i dedikon urimin provokues

0
Atdheu është një nga konkurrentët më të zhurmshëm të emisionit. Ai sot ka festuar ditëlindjen. Urimet kanë filluar që në orët e para të mëngjesit nga miqtë dhe të afërmit e tij. Kujtojmë se Atdheu doli çift me Sarën. Deklaratat e tij shpesh kanë konfuzuar ndjekësit ku nuk dihet nëse janë vërtet bashkë apo gjithçka […]

Sara në pritje të ëmbël, komentet e Atdheut konfirmojnë lajmin

0
Atdheu dhe Sara pak ditë më parë u larguan çift nga emisioni. Pas disa takimesh dyshja kuptuan se mes tyre kishte ndjenja dhe preferuan ta vazhdonin lidhjen jashtë. Së fundmi ata kanë ndarë me ndjekësit disa poza që po shkaktojnë shumë zhurmë në rrjet. Atdheu ka pozuar me duart tek barku i Sarës dhe të […]