Home Tag "dashuria"

Kur dashuria të lë pa fjalë, Jonida Maliqi pozon me mashkullin e jetës

0
Jonida Maliqi mundohet që të birin Danin ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave. Megjithatë jo gjithmonë i shpëton tundimeve për të ndarë ndonjë moment të veçantë. Së fundmi ajo ka publikuar disa poza me Danin dhe krahas tyre shkruan: ‘Asnjë fjalë nuk mban dot peshën e dashurisë që kam për ty’. Këngëtarja gjithmonë […]

Pozitivitet dhe surpriza për këto shenja, horoskopi 11 qershor 2021

0
Dashi Situata e dashurisë është mjaft e çuditshme. Kjo fundjavë, në fakt, do të sjellë disa keqkuptime, disa çifte duhet të kapërcejnë tensionet. Saturni është shoku juaj, prandaj mund të planifikoni diçka të mirë në vendin e punës, dhe krahasuar me vitin e kaluar, gjërat janë pak më mirë. Në shëndet, është një ditë e […]

Nga puna tek dashuria, horoskopi 1 qershor 2021

0
Dashi Është një ditë plot energji, jeni të ngarkuar dhe të etur për të kapërcyer shumë vështirësi, por është e nevojshme të jeni të kujdesshëm sepse shpesh për shkak të nxitimit mund të bëni edhe gabime. Yjet favorizojnë dashurinë. Demi Ruani qetësinë, herë pas here jepni më të keqen nga vetja dhe bëheni shumë nervozë. […]

Nga financat tek dashuria, horoskopi 23 maj 2021

0
Dashi Njerëzit e shenjës së Dashit do të duhet të përballen me disa probleme profesionale. Ju këshillojmë të shmangni stresin dhe debatet e panevojshme në fillim të javës. Kujdesuni për shëndetin e nënës suaj. Mesi i javës do të sjellë një lehtësim nga problemet tuaja. Demi Njerëzit e shenjës së Demit do të bëjnë disa […]

Parashikimi i yjeve për sot, 8.5.2021

0
Dashi Nëse jeni single këtë fundjavë do të keni shumë mundësi falë hënës dhe venusit në pozicion të favorshëm. Çiftet e qëndrueshme duhet të përpiqen të qëndrojnë më shumë bashkë. Në punë largoni mendimet negative. Demi Në këtë ditë mundohuni të qëndroni larg tensioneve. Disa probleme familjare duhet ti zgjidhni me qetësi. Në punë do […]

Dashuria, puna, shëndeti, ja çfarë parashikojnë yjet për sot

0
Dashi Në dashuri duhet të përpiqeni të hiqni paragjykimet, ndërsa sa i takon punës jeni në një fazë rekuperimi. Periudha negative që ju ka shoqëruar gjatë 2020 tashmë ka përfunduar. Demi Dielli në shenjë do të bëjë që çiftet të jenë mjaft kreativ. Urani do t’ju mbështesë në zgjedhjet e vështira. Sa i takon punës […]

Horoskopi për sot datë 01.05.2021

0
Dashi Venusi do të hyjë në shenjën tuaj duke nisur nga 9 maji. Ky muaj do të jetë favorit sa i takon takimeve të reja. Në punë është më mirë të rrini sa më larg  polemikave. Demi Muaji maj nis me  Mërkurin dhe Afërditën në shenjën tuaj. Kjo do të thotë se ky muaj do […]

Parashikimi i yjeve për sot, 29.04.2021

0
Dashi Hëna në shenjën e dashit është shumë e favorshme për çështjet e zemrës. Në punë mund të keni propozime të reja. Duket se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur më në fund. Demi Të lindur nën shenjën e demit duhet të tregojnë kujdes sa i takon çështjeve që lidhen me punën dhe financat. […]

Parashikimi i yjeve për sot, 28.04.2021

0
Dashi Kohët e fundit në dashuri jeni duke  hasur polemika, por çiftet e qëndrueshme do ti kalojnë pa probleme. Në punë me favorizimin e yjeve gjithçka do të shkojë sipas planeve. Demi Nëse zemra juaj është vetëm, sot është dita ideale për të kuptuar arsyen dhe për të reflektuar mbi të. Sa i takon punës […]