Home ShowBiz Zbulohet arsyeja përse Ronaldo po bëhet me shumë fëmijë?
Zbulohet arsyeja përse Ronaldo po bëhet me shumë fëmijë?
0

Zbulohet arsyeja përse Ronaldo po bëhet me shumë fëmijë?

0
0

Çdo gjë ndodh për një arsye. Njerëzit janë habitur mbi dëshirën e madhe të Ronaldos për të pasur shumë fëmijë. Në fakt nuk është thjesht një dëshirë e tij pasi po e bën realitet. Deri tani ka tre fëmijë. Dy binjakët, Eva dhe Mateo kanë ardhur në jetë pak javë më parë.
Teksa menduam se futbollisti i famshëm kishte shkuar në pushime vetëm me fëmijët e tij, gabuam. Bashkë me të është e dashura, Georgina dhe gjithë familja e madhe. E pra ndaj dashka shumë fëmijë Ronaldo, sepse është rritur në familje të madhe.

Big family with love ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWc8eIKlORs/?taken-by=cristiano

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BWXA635llKp/