Home Tag "juli"

Kur Juli shtrin kaçurrelat, nuk do ta njihni me lookun e ri

0
Juli është një prej djemve të “Përputhen” që u bë i famshëm fillimisht prej debatit që pati me Sindin teksa e krahasoi me vajin e Borshit. Më pas krahas takimeve me vajzat ai pati gjithashtu disa përballje të tjera falë të cilave është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Ajo që të bie më […]

U gjet edhe binjaku i Julit, ky aktor i famshëm është sozia e tij

0
Të gjithë e kemi një sozi diku nëpër botë dhe disa madje kanë mundësinë ta gjejnë personin me të cilin ngjajnë thuajse plotësisht. Edhe Juli, kandidati i “Përputhen” e ka një sozi dhe kjo është zbuluar falë një fotoje të tij të vjetër kur ishte një student me flokët e shkurtër. Kjo foto e tij […]