Home Tag "papritur"

E kam si vëlla ish-bashkëshortin, aktorja befason me deklaratën

0
Aktorja amerikane Gwyneth Paltrow ka shkaktuar reagime të ndryshme nga publiku për intervistën e saj të fundit ku ajo foli për ish-burrin Chris Martin. Duke biseduar në shfaqjen Today aktorja foli për lidhjen e saj me ish-burrin dhe këngëtarin Chris Martin. Gwyneth Paltrow tha se lidhja e saj me ish partnerin dhe babanë e dy […]

Nga humbi energjia e Aurela Gaçes, këngëtarja rrëzohet papritur

0
Aurela Gaçe është konsideruar shpesh si diva e muzikës. Pandemia ka bërë që  Gaçe të jetë e kufizuar në të bërit muzikë. Këngëtaren jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë në super formë dhe mjaft energjike. Palestra është një nga rutinat e saj të përditshmërisë. Me një postim të fundit në rrjete sociale, Aurela shfaqet duke u […]

Më ka tradhëtuar, këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur

0
Gjira Kajtazi dhe pse prej kohësh ka hequr dorë nga kënga ajo mbetet një nga zërat më të dashur të muzikës. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan momente të ndryshme me ndjekësit. Së fundmi ndjekësve duket se iu mungon muzika e saj dhe kanë vendosur ta pyesin Gjirën se përse ka […]

E rëndë, vetëm 38 vjeç aktorja e njohur ndërron jetë krejt papritur

0
Aktorja e njohur Jessica Campbell ka ndërruar jetë krejt papritur në moshën 38 vjeçare. Ajo është bërë e famshme për rolin e saj në filmin “Election” në vitin 1999 si dhe në serialin “Freaks and Geeks”. Kohët e fundit  Jessica ishte larguar nga aktrimi duke ju përkushtuar një tjetër profesioni. Familja e saj ka njoftuar […]

Nora ndryshon papritur look dhe na befasoi të gjithëve

0
Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes sidomos pas ndarjes nga Roberti, por asnjëherë nuk e kemi dëgjuar për ndonjë lidhje të re në jetën e saj. Ndërkohë së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në look duke i lënë […]