Home Tag "paralajmerim"

E papritur, Fationi paralajmëron Muratin, “Vëlla more fund…”

0
Sindi, një prej vajzave të “Përputhen” prej disa ditësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të debateve të shumta me disa prej djemve dhe me opinionistit Arjan Konomi. Ajo deklaroi se në “Përputhen” është vetëm për Muratin, por ky i fundit u duk pak i lëkundur pas gjithë debateve dhe sherreve nga ana […]