Home Tag "propozim"

Një propozim i bukur për këtë shenjë, horoskopi 2 qershor 2021

0
Dashi Dashuria, nga tani deri në fund të qershorit, marrëdhëniet në krizë mund të marrin një reagim të ashpër. Ju jeni gati për të rifituar besimin, por jeni plotësisht të përqendruar në punë. Në vendin e punës, në këtë moment qielli është i shkëlqyeshëm, mundësitë po rriten dita ditës. Në shëndet, përpiquni të mos e […]

Një propozim i këndshëm për këto shenja, horoskopi 25 maj 2021

0
Dashi Njerëzit e shenjës së Dashit do të nënshkruajnë një marrveshje të re. Do të keni një atmosferë bashkëpunuese në shtëpi. Ju do ta bëni të gjithë punën tuaj me një ndjenjë integriteti dhe përkushtimi dhe do të vlerësoheni për të. Kalimi i kohës së lirë me një fëmijë do të jetë terapi e mir […]

Merr propozimin e ëmbël, Adriana Matoshi së shpejti në altar

0
Aktorja Adriana Matoshi së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak se bëri publike lidhjen. Adriana është në një lidhje me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Dyshes duket se lidhja po iu shkon më së miri dhe mund të jenë të gatshëm të hedhin një hap akoma më të madh. Ata shpesh […]

Dënim me vdekje në rast aborti…, ja shteti ku mund të hyjë në fuqi

0
Një prej ligjbërësve Republikanë në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka paraqitur një projektligj që mund të aprovojë dënimin me vdekje për gratë që abortojnë fëmijët e tyre. Kjo nismë është ndërmarë nga republikani Bryan Slaton i cili e ka njoftuar një gjë të tillë përmes një statusi në Twitter ku ndër të […]