Home Tag "puna"

Pozitivitet dhe surpriza për këto shenja, horoskopi 11 qershor 2021

0
Dashi Situata e dashurisë është mjaft e çuditshme. Kjo fundjavë, në fakt, do të sjellë disa keqkuptime, disa çifte duhet të kapërcejnë tensionet. Saturni është shoku juaj, prandaj mund të planifikoni diçka të mirë në vendin e punës, dhe krahasuar me vitin e kaluar, gjërat janë pak më mirë. Në shëndet, është një ditë e […]

Nga puna tek dashuria, horoskopi 1 qershor 2021

0
Dashi Është një ditë plot energji, jeni të ngarkuar dhe të etur për të kapërcyer shumë vështirësi, por është e nevojshme të jeni të kujdesshëm sepse shpesh për shkak të nxitimit mund të bëni edhe gabime. Yjet favorizojnë dashurinë. Demi Ruani qetësinë, herë pas here jepni më të keqen nga vetja dhe bëheni shumë nervozë. […]

Parashikimi i yjeve për sot, 8.5.2021

0
Dashi Nëse jeni single këtë fundjavë do të keni shumë mundësi falë hënës dhe venusit në pozicion të favorshëm. Çiftet e qëndrueshme duhet të përpiqen të qëndrojnë më shumë bashkë. Në punë largoni mendimet negative. Demi Në këtë ditë mundohuni të qëndroni larg tensioneve. Disa probleme familjare duhet ti zgjidhni me qetësi. Në punë do […]

Dashuria, puna, shëndeti, ja çfarë parashikojnë yjet për sot

0
Dashi Në dashuri duhet të përpiqeni të hiqni paragjykimet, ndërsa sa i takon punës jeni në një fazë rekuperimi. Periudha negative që ju ka shoqëruar gjatë 2020 tashmë ka përfunduar. Demi Dielli në shenjë do të bëjë që çiftet të jenë mjaft kreativ. Urani do t’ju mbështesë në zgjedhjet e vështira. Sa i takon punës […]

Horoskopi për sot datë 01.05.2021

0
Dashi Venusi do të hyjë në shenjën tuaj duke nisur nga 9 maji. Ky muaj do të jetë favorit sa i takon takimeve të reja. Në punë është më mirë të rrini sa më larg  polemikave. Demi Muaji maj nis me  Mërkurin dhe Afërditën në shenjën tuaj. Kjo do të thotë se ky muaj do […]

Parashikimi i yjeve për sot, 29.04.2021

0
Dashi Hëna në shenjën e dashit është shumë e favorshme për çështjet e zemrës. Në punë mund të keni propozime të reja. Duket se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur më në fund. Demi Të lindur nën shenjën e demit duhet të tregojnë kujdes sa i takon çështjeve që lidhen me punën dhe financat. […]

Parashikimi i yjeve për sot, 28.04.2021

0
Dashi Kohët e fundit në dashuri jeni duke  hasur polemika, por çiftet e qëndrueshme do ti kalojnë pa probleme. Në punë me favorizimin e yjeve gjithçka do të shkojë sipas planeve. Demi Nëse zemra juaj është vetëm, sot është dita ideale për të kuptuar arsyen dhe për të reflektuar mbi të. Sa i takon punës […]

Dashuria, puna, shëndeti, ja çfarë parashikojnë yjet për sot

0
Dashi Shenja e dashit duhet ti dedikohet sot dashurisë sepse kjo është një periudhë e artë për ndjenjat. Organizoni një darkë me partnerin për të sqaruar çdo dyshim të së kaluarës. Sa i takon punës mund të nisni me projektet e reja sepse situata do të jenë në favorin tuaj. Demi Sot hëna do të […]