Home Tag "shtatezane"

Samanta shtatëzanë…, këngëtarja ju përgjigjet fansave

0
Këngëtarja Samanta Karavella ka vendosur që ti fusë në mendime fansat lidhur me projektin e saj të rradhës. “Hmmm çfarë mund të jetë..”, thotë ajo duke ju drejtuar ndjekësve ndërsa ka mirë pritur përgjigjet e tyre. Dikush e ka pyetur Samantës nëse është shtatëzanë dhe ajo është përgjigjur: “Akoma jo”. Dikush tjetër e ka pyetur […]

U tha se është shtatëzanë, reagon për herë të parë Rudina

0
Një foto e aktores Rudina Dembacaj ngriti dyshime tek ndjekësit e saj të cilët papritur filluan ta pyesin nëpër komente nëse është shtatëzanë. Nga pozicioni i fotos dhe nga lloji i pantallonave që ajo kishte veshur të krijohej kjo përshtypje, por që mesa duket paska qenë e gabuar. Aktorja ka ndarë me ndjekësit këtë mëngjes […]

Sërish shtatëzanë.., Loredana tregon barkun dhe flet për herë të parë

0
Loredana dhe Mozzik janë një prej çifteve më të përfolura të momentit. Ata janë rikthyer bashkë pas një periudhë ndarjeje dhe sipas gjasave këngëtarja mund të jetë shtatëzanë për herë të dytë. Dyshimet lindën nga disa postime të saj ku të linte të kuptoje se mund të ishte në pritje të fëmijës së dytë. Ndërkohë […]

E papritur, Loredana sapo konfirmoi shtatëzaninë e dytë

0
Loredana dhe Mozzik janë një prej çifteve më të përfolura të momentit. Ata të dy janë rikthyer sërish bashkë dhe këtë e kanë treguar përmes disa postimeve nga pushimet së bashku. Ndërkohë së fundmi reperja i ka habitur të gjithë teksa duket sikur konfirmon shtatëzaninë e saj të dytë. Ajo ka postuar në instagram një […]