Home ShowBiz Fotoja më e bukur familjare e Silva Gunbardhit
Fotoja më e bukur familjare e Silva Gunbardhit
0

Fotoja më e bukur familjare e Silva Gunbardhit

0
0

Fundjava që shkoi ishte e familjes. Silva dhe Dafi shijuan shoqërinë e të shtrenjtit të tyre në gjithë kuptimin e fjalës. Ata qëndruan me Dalvin dhe luajtën me lojërat e tij të preferuara.
Çdokush ka nevojë për t`u ndjerë qoftë edhe pak çaste fëmijë. Rikthimi në lojërat e së shkuarës e sidomos kur bëhet për hir të fëmijës, është lumturia më e madhe.
Nuk ka pasur nevojë për asnjë fjalë më tepër nga sa Silva ka shkruar: “Family”.

E ku ka më bukur se kaq?!

Family ❤️

A post shared by Silva Gunbardhi (@silvagunbardhi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BTjmhTTg4-v/?taken-by=silvagunbardhi&hl=en