Home Tag "foto familjare"

Rudina sjell portretin më të ëmbël familjar, foto me të shoqin dhe Mian

0
Moderatorja Rudina Magjistari një prej personazheve më të dashura për publikun e ka mbajtur jetën e saj private gjithmonë larg vëmendjes së publikut. Shumë rallë e kemi parë të postojë foto me të shoqin, ndërsa portretin e të bijës nuk e ka zbuluar asnjëherë. Rudina është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë […]

Fotot më të bukura të pushimeve janë ato familjaret

0
Të gjithë e dimë se kur shkojmë për pushime me familjen vështirë të bëhemi të gjithë bashkë për një foto edhe nëse jemi me familjen e vogël. Pas fotove të zonjushave me bikini, atyre duke lexuar libra apo fotove mbi rosak janë edhe ato familjaret që vlejnë të fitojnë vëmendje. Me gjithë intensitetin që kanë […]

Fotoja më e bukur familjare e Silva Gunbardhit

0
Fundjava që shkoi ishte e familjes. Silva dhe Dafi shijuan shoqërinë e të shtrenjtit të tyre në gjithë kuptimin e fjalës. Ata qëndruan me Dalvin dhe luajtën me lojërat e tij të preferuara. Çdokush ka nevojë për t`u ndjerë qoftë edhe pak çaste fëmijë. Rikthimi në lojërat e së shkuarës e sidomos kur bëhet për […]

Këngëtarja shqiptare prezanton gjithë familjen

0
Këngëtarja Olta Boka ka prezantuar gjithë familjen. Pak ditë më parë e ëma e saj kishte ditëlindjen dhe familja festoi për këtë rast. Foton e shkrepur gjatë festës Olta e publikoi në rrjete sociale, duke shkruar: “Sot festuam ditëlindjen e mbretëreshës së familjes sonë! Dhuratë e ka emrin, dhurata më e bukur e jetëve tona është! Të […]