Home ShowBiz Aktorët e ‘Portokallisë’ bëjnë foto enkas për portalet – Zbulohet binjaku i Salsanos
Aktorët e ‘Portokallisë’ bëjnë foto enkas për portalet – Zbulohet binjaku i Salsanos
0

Aktorët e ‘Portokallisë’ bëjnë foto enkas për portalet – Zbulohet binjaku i Salsanos

0
0

Nuk janë vetëm portalet që i kushtojnë vëmendje personazheve publikë. Duhet pranuar se edhe ata postojnë shpesh foto, pasi e dinë se portalet do ta bëjnë lajm dhe jo se nuk i pëlqen kjo vëmendje. Gjatë provave të “Portokallisë”, Gazi, Albana, Salsano dhe një prej punonjësve të prapaskenës, kanë shkrepur një foto enkas për portalet.
Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është ngjashmëria mes Salsanos dhe kolegut.
Të jenë kushërinj, apo vëllezër bashkë?

Foto posacerisht per portalet…😜😂

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURRYerhHNR/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BL8W_VDD0Oq/