Home ShowBiz Fansat e shndërrojnë të sotmen në ditë feste për Samantën
Fansat e shndërrojnë të sotmen në ditë feste për Samantën
0

Fansat e shndërrojnë të sotmen në ditë feste për Samantën

0
0

E sotmja nuk ishte një ditë e shënuar për Samantën deri pak orë më parë. Fansat e saj e shndërruan në ditë festive, pasi së bashku shkuan në profilin e saj në Instagram, plot 400 mijë.
Këngëtarja simpatike i ka falënderuar ndjekësit e saj përmes InstaStoryt. 400 mijë nuk janë pak. Janë pikërisht ata që e ndjekin artisten në çdo hap të karrierës dhe e inkurajojnë për të vazhduar më tej me projekte të mrekullueshme.
Shumë pranë gjysmë milionit.

c2e00a5a-158c-4184-b73e-f2920f2091a1

2017-05-19 16_27_50-Samanta Karavella (@samantaofficial) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/samantaofficial/?hl=en